Szukaj

ALPHA LIPOIC ACID 100mg - 60vegcaps

Producent: NOW FOODS
Kwas liponowy jest składnikiem, który wykazuje działanie przeciwutleniające.
Dostępność: 2 w magazynie
34,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

ALPHA LIPOIC ACID 100mg

Suplement diety

Alpha Lipoic Acid (ALA) czyli kwas alfa liponowy jest w naturalny sposób produkowany w bardzo małych ilościach przez organizm, lecz jest również dostępny ze źródeł w pożywieniu. Kwas alfa liponowy to wyjątkowa substancja, ponieważ wspiera systemy organizmu wychwytujące wolne rodniki i może działać zarówno w środowisku wodnymi jak i tłuszczowym. Może również prowadzić recykling antyoksydacyjnych witamin C i E, poszerzając tym samym ich działanie.

 NOW Foods Alpha Lipoic Acid 100mg 60VCaps 1

Zawartość netto: 60 kapsułek

Specyfikacja
SkładnikiMąka ryżowa, roślinne polisacharydy (kapsułka), stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego) oraz krzemionka. W procesie produkcji nie wykorzystano składników pochodzących z pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.
Sposób użyciaPrzyjmować 1 kapsułkę dziennie.
OstrzeżeniaProdukt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Kobiety ciężarne, karmiące oraz osoby przyjmujące leki lub mające schorzenia powinny skonsultować się z lekarzem.
PrzechowywaniePrzechowywać w miejscu chłodnym i suchym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pamiętaj o recyklingu.
Znaczniki produktu