Produkty oznaczone "antyoksydant"

Sortuj po
Wyświetl na stronie

Adrenal-Intercell 120 kapsułek

Odzyskaj energię- Twój mózg w idealnej równowadze.
188,00 zł

Koenzym Q10, wiesiołek i ogórecznik 60kapsułek

Koenzym Q10 (ubichinon) jest wytwarzany w wątrobie, jednak jego produkcja spada wraz z wiekiem, dlatego warto wzbogacić nim dietę osób po 30 roku życia.
86,00 zł

Na oczy 60 kapsułek

Aksamitka wzniesiona przyczynia się do poprawy ostrości wzroku . Borówka czarna zawiera antyoksydacyjne antycyjanozydy z które pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki.
38,00 zł

NATURALNA ASTAKSANTYNA 8mg Aliness

Aliness Naturalna Astaksantyna to suplement diety w postaci miękkich kapsułek zawierających naturalną astaksantynę w opatentowanej postaci NatAxtin pozyskiwaną z mikroalg Haematococcus pluvialis. Astaksantyna uznawana jest za jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Silne właściwości antyoksydacyjne astaksantyna zawdzięcza unikalnej strukturze cząsteczki, złożonej aż z 13 sprzężonych podwójnych wiązań i grup ketonowych. Dzięki posiadaniu zarówno hydrofilowych jak i hydrofobowych obszarów, cząsteczka astaksantyny z łatwością pokonuje dwuwarstwę błony komórkowej i skutecznie chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
70,00 zł

Witamina C TRIO 60kapsułek

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, zębów, skóry. Witamina C jest też dobrym antyoksydantem, wspiera właściwą pracę układu odpornościowego. Przyczynia się też do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz prawidłowych funkcji psychologicznych.
35,00 zł