Szukaj

BICAPS SYLIMARIN 60 KAPSUŁEK ForMeds

Producent: FORMEDS
Dostępność: 2 w magazynie
29,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Suplement diety zawiera sylimarynę z nasion ostropestu plamistego oraz cynarynę z liści kaczocha. Oba składniki działają ochronnie na wątrobę, chronią wątrobę przed działaniem związków toksycznych i pobudzają jej zdolności regeneracyjne. Zalecane stosowanie to 1 kaps. na dobę.

Sylimaryna wpływa korzystnie na funkcjonowanie wątroby. Ponadto, działa cytoprotekcyjnie, co oznacza, że posiada zdolność łagodzenia skutków tsresu oksydacyjnego. Sylimaryna stabilizuje błony komórkowe hepatocytów wątrobowych, przez co chroni wątrobę przed działaniem związków toksycznych i pobudza jej zdolności regeneracyjne. Bicaps Sylimarin występuje w formie naturalnej kapsułki z pullulanu. Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Pojemnik wykonany jest z roślinnych i odnawialnych surowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i nadaje się do kompostowania.

Zawartość netto: 19,8g.

Specyfikacja
SkładnikiEkstrakt z liści karczocha (Cynara scolymus L. zawiera 5% cynaryny), ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Sylibum marianum L. zawiera 80% sylimaryny), pullulan (otoczka kapsułki). Porcja dzienna- 1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z liści karczocha- 380 mg, w tym: 5% cynaryna- 19 mg; Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego- 100 mg, w tym: 80% sylimaryna- 80 mg.
Sposób użyciaBicaps Sylimarin należy przyjmować w ilości 1 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.
OstrzeżeniaSuplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
PrzechowywaniePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.