Szukaj

CHLOROFIL W PŁYNIE 476ML NATURE'S SUNSHINE

Producent: Nature's Sunshine
Dostępność: Brak w magazynie
110,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Suplement diety NATURE'S SUNSHINE Chlorofil w płynie wystepuje w postaci smacznego, odświeżającego napoju o smaku mięty. Głównym jego składnikiem jest chlorofilina sodowo-miedziowa, pochodna chlorofilu pozyskiwana z lucerny siewnej. Chlorofile to grupa organicznych związków chemicznych obecnych w roślinach. Nadają częściom roślin charakterystyczny zielony kolor. Cząstka chlorofiliny sodowo-miedziowej ma bardzo podobną budowę do cząstki hemoglobiny. W cetrum cząsteczki hemoglobiny umieszczone jest żelazo, natomiast w przypadku chlorofiliny jest to miedź. Chlorofil w płynie oczyszcza krew, limfę i płyny wewnątrzkomórkowe. Eliminuje też toksyny, metale ciężkie i wolne rodniki oraz usuwa pozostałości po lekach. Pomaga oczyszczać przewód pokarmowy, wydalniczy i wątrobę. Niszczy też bakterie w ranach i likwiduje nieprzyjemny oddech i zapach ciała. Zapobiega stanom zapalnym: ból gardła, ropotok, zapalenie dziąseł, zapalenia i owrzodzenia błony śluzowej żołądka i jelit, leczy wszelkie stany zapalne skóry i poprawia naturalny drenaż nosa. Pomaga przywrócić równowagę w organizmie - sprzyja utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, reguluje pracę jelit i pomaga pozbyć się gazów, stabilizuje ciśnienie krwi i oddychanie oraz łagodzi problemy nadmiaru cukru we krwi.

POJEMNOŚĆ NETTO : 476 ML

Specyfikacja
Składnikiwoda oczyszczona; stabilizator: gliceryna rozpuszczalna; chlorofilina sodowo-miedziowa; aromat: olejek miętowy 5 ml zawiera: - chlorofilina sodowo-miedziowa - 15 mg. 15 ml zawiera: - chlorofilina sodowo-miedziowa - 45mg.
Sposób użyciaZaleca się jedną łyżeczkę produktu dodać do szklanki wody lub innego napoju i pić 3 razy dziennie w trakcie posiłków.
OstrzeżeniaNie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
PrzechowywanieProdukt należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, szczelnie zamkniętym opakowaniu i w sposób niedostępny dla małych dzieci.