Szukaj

D3 + K2 (MK7) Witaminy Ojca Grzegorza Suplement Diety

Producent: Bonimed
49,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Witaminy K (jako K2 MK7) i D wzmacniają układ kostny.Witamina D wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu oraz ich prawidłowe wykorzystanie w organizmie, sprzyja także utrzymaniu zdrowych zębów. Ponadto wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek

Specyfikacja
Składnikiolej z oliwek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda, menachinon (jako menachinon-7), cholekalcyferol.
Sposób użycia1 kapsułka podczas posiłku.
OstrzeżeniaSuplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji oraz u osób uczulonych na składniki preparatu
PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25 0C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.
Zawartość w zalecanej porcji dziennej1 kapsułka) zawiera: Witamina D3 50 µg* (2000 IU) Witamina K2 (MK7) 100 µg** *) 1000% RWS (Referencyjnej wartości spożycia) **133% RWS (Referencyjnej wartości spożycia)