Szukaj

DEPRIBON Bonimed 60 kapsułek

Producent: Bonimed
57,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Ekstrakt z ziela dziurawca pomaga w zachowaniu dobrego nastroju oraz w utrzymaniu zdrowego snu. Ekstrakt z korzenia żeń-szenia sprzyja zachowaniu wydolności umysłowej i fizycznej oraz wspomaga witalność organizmu.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Specyfikacja
Składnikiekstrakt z ziela dziurawca (Hypericum perforatum L.), żelatyna, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer), maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych*, dwutlenek krzemu). *) pochodzenia naturalnego
Sposób użycia1 kapsułka (stosować w godzinach porannych). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
OstrzeżeniaNie stosować u osób uczulonych na składniki produktu. W przypadku kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci suplementację należy skonsultować z lekarzem. Podczas stosowania preparatu należy unikać opalania (w przypadku zaczerwienienia nasłonecznionej skóry należy przerwać spożywanie produktu). Nie stosować w przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych,takich jak warfaryna i inne pochodne kumaryny, indynawiru lub innych leków stosowanych w leczeniu zakażenia HIV,irynotekanu, imatynibu i innych leków stosowanych w leczeniu raka, cyklosporyny,takrolimusu, leków przeciwdepresyjnych.Suplementację preparatem podczas leczenia farmakologicznego należy skonsultować z lekarzem, gdyż ziele dziurawca może osłabiać lub nasilać działanie leków,a także zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania
PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25°C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.
Zawartość w zalecanej porcji dziennej1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z ziela dziurawca 150 mg, ekstrakt z korzenia żeń-szenia 50 mg.