Szukaj

F-ARGININE ForMeds

Dostępność: Brak w magazynie
29,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

F-ARGININE
Suplement Diety (proszek)

L-arginina to aminokwas, który oprócz budowy białka bierze udział w wielu procesach metabolicznych. Jest niezbędnym aminokwasem do prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci, a także dla dorosłych w stanach chorobowych przebiegających z nasilonym katabolizmem, urazami i oparzeniami.Wspomaga tworzenie kolagenu oraz gojenie się ran. Pobudza uwalnianie hormonów i poprawia insulinowrażliwość zarówno obwodową, jak i wątrobową. Jest przekaźnikiem nerwowym w centralnym układzie nerwowym.L-arginina towarzyszy pierwszemu stadium przy reakcji chemicznej tlenku azotu: reguluje napięcie naczyń krwionośnych i je rozszerza, dzięki czemu istnieje mniejsze ryzyko zachorowalności na choroby układu krążenia.

Zawartość netto: 63g ( ilość porcji:90).

 

Specyfikacja
SkładnikiL-arginina.
Sposób użyciaWsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia. Dodać 200ml wody lub innego napoju i wymieszać. Należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożywać 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.
OstrzeżeniaNie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
PrzechowywanieSuplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.
Zawartość w zalecanej porcji dziennej1 porcja (0,7g) zawiera: L-arginina 700mg.