Szukaj

Floradix Gardło, syrop ziołowy, 100 ml SALUS-HAUS

Producent: SALUS-Haus
25,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Floradix GARDŁO - suplement diety zawierający wyciągi i destylaty ziołowe wspomagające górne drogi oddechowe. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych.Składniki zawarte w ekstraktach oraz wyciągach ziołowych wpływają do wytwarzania śluzu w obrębie górnych dróg oddechowych.

Zawartość netto: 100ml

Specyfikacja
SkładnikiZiołowe wyciągi wodne i destylaty (33,4 %), (tj. 10 ml w 30 ml produktu i 16,7 ml w 50 ml): tymianek (Thymus vulgaris), kwiaty rumianku (Matricaria recutita), kwiaty lipy (Tilia cordata), anyż gwiazdkowy (Pimpinella anisum), kminek (Carum carvi), owoce kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), szyszki chmielu (Humulus lupulus), ziele rdestu ptasiego (Polygonum aviculare). sacharoza, miód, ekstrakt słodu z jęczmienia, ekstrakt z pędów kosodrzewiny (Pinus mugo), ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza glabra), substancja zagęszczająca: alginian sodu, olejek z pędów kosodrzewiny (Pinus mugo), olejek z anyżu gwiazdkowego (lllicium verum), olejek z owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), olejek cytrynowy (Citrus limon), olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus), olejek miętowy (Mentha piperita).
Sposób użyciaDorośli: 10 ml 3 do 5 razy dziennie. Dzieci powyżej 6 roku życia: 5 ml 3 do 5 razy dziennie.
OstrzeżeniaAby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce. Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 4 tygodni. Kobiety w ciąży okresie laktacji przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Zawiera lukrecję - nie może być spożywany w nadmiernych ilościach przez osoby cierpiące na nadciśnienie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.