Szukaj

Lewitan, drożdże piwowarskie i arcydzięgiel, 200 tabletek

Producent: CENTURIA
31,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Lewitan Drożdże piwowarskie z arcydzięglem to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia kondycji skóry, układu trawiennego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Lewitan Drożdże piwowarskie z arcydzięglem zawiera naturalne witaminy, które są bioprzystępne i łatwo przyswajalne przez organizm. Ryboflawina, tiamina i niacyna wspierają metabolizm energetyczny oraz działają pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo ryboflawina i niacyna pomagają zachować zdrową skórę i wpływają na zmniejszenia odczuwania zmęczenia i znużenia. Arcydzięgiel wpływa korzystnie na działanie układu pokarmowego, wspomaga procesy trawienia, przyczynia się do oczyszczania organizmu.

Zawartość netto:100g

Specyfikacja
SkładnikiSkładniki Lewitan Drożdże piwowarskie z arcydzięglem: drożdże gatunku Saccharomyces cerevisiae, sproszkowany korzeń arcydzięgla (Angelicae radix), substancja wiążąca - dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu). Średnia zawartość substancji charakteryzujących produkt w zalecanej porcji dziennej (12 tabletek): Tiamina (witamina B1) (mg) 32 % RWS Ryboflawina (witamina B2) (mg) 18 % RWS Niacyna (mg) 19 % RWS Sproszkowany korzeń arcydzięgla (mg) 110,0 RWS – oznacza referencyjne wartości spożycia
Sposób użyciaSposób użycia Lewitan Drożdże piwowarskie z arcydzięglem: Zalecana porcja do spożycia: Dorośli 3x dziennie po 4 tabletki.
OstrzeżeniaSuplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
PrzechowywanieSuplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.