Szukaj

Narine Narimax tabletki 200mg

40,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki


Narine Narimax Kapsułki 

Suplementy diety

Suplement diety „Narine” w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej prawidłowej flory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Produkt jest wyświetlany:

- jako wsparcie podczas i po antybiotykoterapii,
- w potrzebie uzupełnienia flory bakteryjnej jelit bakteriami Lactobacillus Acidophilus,
- podczas długotrwałego stresu.

Zawartość netto: 150 mg (30 kapsułek).

Specyfikacja
SkładnikiLactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine, żelatyna.
Sposób użyciaDorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 -3 kapsułki 3 x dziennie, Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 1 kapsułka 3 x dziennie, Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 1 kapsułka 2 x dziennie. Kapsułki „Narine” należy przyjmować 15-20 minut przed posiłkiem z pół szklanki napoju w temperaturze pokojowej (najlepiej z mlekiem, z wyjątkiem nietolerancji na produkty mleczne). Można otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju. Dla optymalnego efektu produkt zaleca się przyjmować przez 5-6 tygodni.
OstrzeżeniaNie przekraczać zalecanych porcji do codziennego spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować z nadwrażliwością na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przyjmować preparat po konsultacji z lekarzem.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej do 6 miesięcy, powyżej w temperaturze nie wyższej niż + 10 °C. Przechowywać w chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Zawartość w zalecanej porcji dziennejW jednej kapsułce znajduje się nie mniej niż 15 x 10^7 CFU* żywych bakterii.