Szukaj

Narine Narimax tabletki 500mg

56,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Narimax Tabletki 

Suplement diety

Suplement diety "Narimax" w tabletkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Produkt jest wskazany:

- jako wsparcie podczas i po antybiotykoterapii,
- jako potrzebie uzupełnienia flory bakteryjnej jelit o bakterie Lactobacillus Acidophilus,
- przy długotrwałym stresie.

Zawartość netto: 500 mg, 30 tabletek.

Specyfikacja
SkładnikiLaktoza, Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine, celuloza mikrokrystaliczna (MCC 101).
Sposób użyciaDorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 -3 tabletki 3 x dziennie, Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 1 tabletka 3 x dziennie, Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 1 tabletka 2 x dziennie. Tabletki „Narimax” należy połknąć na 15-20 minut przed posiłkiem popijając obficie wodą. Dla optymalnego efektu produkt zaleca się przyjmować przez 5-6 tygodni.
OstrzeżeniaNie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać przy nadwrażliwości na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące powinny spożywać preparat po konsultacji z lekarzem.
PrzechowywaniePrzechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż + 10 °C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Na czas transportu i składowania do 4 miesięcy może być przechowywane w temperaturze pokojowej.
Zawartość w zalecanej porcji dziennejW jednej kapsułce znajduje się nie mniej niż 15 x 10^7 CFU* żywych bakterii.