Szukaj

Olej z wiesiołka w kapsułkach, 180 sztuk, tłoczony na zimno

Producent: Biooil
64,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno, zamknięty w wygodnych kapsułkach. Olej, który zamykamy w kapsułkach, to olej tłoczony na zimno, nierafinowany i nieoczyszczony, tłoczony z najwyższej jakości nasion wiesiołka. Olej wiesiołkowy zawiera cenny kwas GLA (gamma-linolenowy), który jest niezwykle rzadko spotykany w naturze, w związku z czym zaleca się suplementację tego kwasu w postaci produktów spożywczych specjalnego przeznaczenia.

Specyfikacja
SkładnikiKapsułki z oleju z wiesiołka są w 100% naturalne – w ich składzie znajdziemy olej z wiesiołka tłoczony na zimno, żelatynę, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć).
Sposób użyciaOlej wiesiołkowy Laboratorium BiqOil w formie kapsułek to gotowy preparat, którego dawka została dobrana do codziennej suplementacji – wystarczą dwie kapsułki dziennie (chyba, że lekarz/terapeuta zaleci inaczej). Zalecamy spożywanie w trakcie posiłku, najlepiej przyjmować kapsułki popijając je obficie wodą.
OstrzeżeniaPreparat jest przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe – dzieci i osoby nieletnie oraz przewlekle chore nie powinny stosować go bez konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki suplementu. Preparatu nie powinny stosować osoby z alergią na którykolwiek ze składników suplementu. Kapsułki z olejem z wiesiołka nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety – suplement jest dodatkiem do diety, a nie jej podstawą.
PrzechowywanieOlej wiesiołkowy w kapsułkach powinien być przechowywany w miejscu suchym, nienasłonecznionym. Zaleca się przechowywać olej w opakowaniu fabrycznym, w temperaturze, która nie przekroczy 25 stopni Celsjusza. Uwaga! Produkt należy chronić przed dziećmi!