Szukaj

PHARMOVIT CZERNY CZOSNEK- ekstrat 250mg 90 kapsułek

Producent: PharmoVit
35,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

PHARMOVIT Czarny czosnek ekstrakt 4:1 90 kapsułek

Czarny czosnek pomaga w utrzymaniu prawidłowej czynności wątroby. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i homocysteiny. Czarny czosnek wspiera również odporność oraz pomaga zwiększyć zdolność antyoksydacyjną organizmu.

Masa netto: 45g.

Specyfikacja
SkładnikiEkstrakt z bulw czarnego czosnku; mikronizowane wytłoki jabłkowe; żelatyna Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka Ekstrakt 4:1 z bulw czarnego czosnku (Allium sativum) 250,00 mg Mikronizowane wytłoki jabłkowe 150,00 mg Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających.
Sposób użyciaZalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka. WAŻNE
OstrzeżeniaNie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
PrzechowywanieChronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.