Szukaj

POLPALA POL PALA ZIELE 200G - DARY PODLASIA

Producent: DARY PODLASIA
Zioła wykazują działanie przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie.
Dostępność: Brak w magazynie
28,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

POLPALA POL PALA ZIELE 200G

Ziele/roślina

DZIAŁANIE: Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie.

ZASTOSOWANIE: Roślina ta jest używana dla ludzi i zwierząt. Cała roślina, zwłaszcza liście, jest jadalna. Liście są wkładane do zupy lub spożywane jako szpinak lub warzywo. Roślina jest używana jako tradycyjny lek na ukąszenia węży. Pomaga ponadto w walce z kamicą nerkową, zapaleniem pęcherza moczowego oraz cewki moczowej

Roślina jest również używana jako talizman przeciwko złym duchom.

PROPONOWANE SPOSOBY PODANIA: 1 łyżkę zalać wrzątkiem ok 200-250ml. Parzyć przez 60 min pod przykryciem. Pić 3x dziennie, 20 min przed posiłkiem.

Picie naparu zaleca się przez słomkę ze względu na zawarte substancje aktywne, które mogą zwiększyć nadwrażliwość szkliwa.

FORMA PAKOWANIA: Surowiec jest pakowany ręcznie oraz sprzedawany w estetycznych torebkach, które posiadają atest na przechowywanie żywności.

ALERGENY: W zakładzie pakowane są również: sezam, orzechy, gorczyca, migdały, produkty zawierające gluten. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie śladowych ilości tych surowców.

Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny.

Masa netto:200g

Specyfikacja
SkładnikiW zakładzie pakowane są również: sezam, orzechy, gorczyca, migdały, produkty zawierające gluten. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie śladowych ilości tych surowców.
Sposób użycia1 łyżkę zalać wrzątkiem ok 200-250ml. Parzyć przez 60 min pod przykryciem. Pić 3x dziennie, 20 min przed posiłkiem.
OstrzeżeniaZamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.
PrzechowywanieZioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Trzymać poza zasięgiem dzieci.