Szukaj

SALICORTEX 330MG Labofarm - 20 tabletek

Producent: Labofarm
15,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Tradycyjnie stosowany w celu łagodzenia bólów kostno-stawowych o niewielkim nasileniu, bólów głowy i gorączki towarzyszącej przeziębieniu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Zawartość opakowania: 20 tabletek

Specyfikacja
SkładnikiKora wierzby (Salicis cortex) - 330 mg
Sposób użyciaDoustnie, dorośli: 1 tabletkę 3 razy dziennie po jedzeniu. Zaleca się popicie dużą ilością ciepłego płynu. Czas stosowania produktu leczniczego: - łagodzenie bólów kostno-stawowych – maksymalnie do 4 tygodni, - bóle głowy – 1 dzień, - gorączka towarzysząca przeziębieniu – 3 dni. Jeśli objawy nie ustępują w trakcie stosowania leku lub nasilają się, należy skonsultować się z lekarzem.
OstrzeżeniaNie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na korę wierzby, salicylany lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. w przeszłości obrzęk naczynioruchowy, skurcz oskrzeli lub przewlekła pokrzywka po zastosowaniu salicylanów lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych), astmy, czynnej choroby wrzodowej, trzeciego trymestru ciąży, ciężkich zaburzeń wątroby i/lub nerek, zaburzeń krzepnięcia krwi, wrzodu żołądka i/lub dwunastnicy, niedoboru dehydrogenazy glukozo-6- fosforanowe
PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25C, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności.