Szukaj

SILVER ULGA ZAPARCIA- 120 kaps. MyVita

Producent: MyVita
60,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

MyVita SILVER Ulga zaparcia jest suplement diety dla dorosłych, który wskazany jest do stosowania celem łagodnego wspomagania wypróżniania.

Suplement diety MyVita SILVER Ulga zaparcia zawiera w swym składzie wyłącznie aktywne składników bez sztucznych dodatków i wypełniaczy. Dzięki starannie dobranej kompozycji roślinnych składników w delikatny sposób wspomaga wypróżnianie bez gwałtownego efektu przeczyszczającego. Preparat zawiera też naturalny prebiotyk w postaci inuliny, która wspiera rozwój prawidłowej flory jelitowej. Wzbogacono go również o aminokwas leucynę. Wszystkie składniki wchodzące w skład preparatu zamknięto w kapsułce wytworzonej z roślinnej celulozy bez barwników.

Masa netto: 60g - 120 kapsułek po 500mg.

Specyfikacja
Składnikiinulina z korzenia cykorii - 60 mg, kompozycja roślinnych ekstraktów: z kory szakłaka amerykańskiego; z liści senesu; z rumianku pospolitego; z liści miety [pieprzowej; z korzenia mniszka lekarskiego; z owocu kopru włoskiego, L-leucyna - 40 mg, hydroksypropylometyloceluloza 1 kapsułka zawiera ekstrakty: z szakłaka amerykańskiego - 50 mg z liści senesu - 50 mg z rumianku - 50 mg z mięty pieprzowej - 50 mg z mniszka lekarskiego - 50 mg z kopru włoskiego - 50 mg.
Sposób użyciaStosuj 1 kapsułkę wieczorem popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia. W przypadku braku oczekiwanego efektu fizjologicznego możesz stosować 2 kapsułki dziennie.
OstrzeżeniaMyVita SILVER Ulga jest niewskazny dla kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci. Preparat nalezy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania!
PrzechowywanieSuplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.