Szukaj

Produkty oznaczone "stres oksydacyjny"

Sortuj po
Wyświetl na stronie
ChillMe

ChillMe 60 kapsułek

Kiedy zmagasz się ze stresem lepsza odporność na stres mniejsze napięcie i uczucie niepokoju wsparcie układu nerwowego Odpowiedni dla wegan
104,00 zł
Estromega premium 250 ml

Estromega premium 250 ml

Omega-3 (kwas α-linolenowy) - pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2g ALA dziennie) Witamina E - pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
89,00 zł
Estromega standard 250 ml

Estromega standard 250 ml

Omega-3 (kwas α-linolenowy) - pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2g ALA dziennie) witamina E - pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjny.
69,00 zł
Natural Ashwagandha 590 mg 9% x 100 Vege caps

Natural Ashwagandha 590 mg

Wysokiej jakości ekstrakt pozyskiwany wyłącznie z korzenia (Withania somnifera), standaryzowany na 8% witanolidów i 1% alkaloidów.
44,00 zł
Obrazek NATURALNA ASTAKSANTYNA 8mg Aliness

NATURALNA ASTAKSANTYNA 8mg Aliness

Aliness Naturalna Astaksantyna to suplement diety w postaci miękkich kapsułek zawierających naturalną astaksantynę w opatentowanej postaci NatAxtin pozyskiwaną z mikroalg Haematococcus pluvialis. Astaksantyna uznawana jest za jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Silne właściwości antyoksydacyjne astaksantyna zawdzięcza unikalnej strukturze cząsteczki, złożonej aż z 13 sprzężonych podwójnych wiązań i grup ketonowych. Dzięki posiadaniu zarówno hydrofilowych jak i hydrofobowych obszarów, cząsteczka astaksantyny z łatwością pokonuje dwuwarstwę błony komórkowej i skutecznie chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
70,00 zł
SmartMe

SmartMe 250ml

wsparcie zdrowia i kondycji skóry ochrona przed stresem oksydacyjnym wydobycie naturalnego piękna Odpowiedni dla wegan
109,00 zł