Szukaj

SWANSON Kompleks Cynamonu, Gymnemy i Morwy 750mg 120 kapsułek

Producent: SWANSON
46,50 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki
Kompleks Cynamonu, Gymnemy i Morwy
Cinnamon, Gymnema, Mulberry Complex
- suplement diety - 120 kapsułek / 250 mg• Wspiera funkcje metaboliczne
 
Kompleks Cynamon, Gymnema i Morwa jest synergistycznie działającym produktem regulującym poziom cukru we krwi. Każdy składnik z osobna jest świetnym surowcem pływającym na rozkład węglowodanów. Jednak ich połączenie daje znacznie lepsze efekty. Zawiera on surowce aktywnie wpływające na przemianę materii w organizmie, zapobiega lub likwiduje jej zaburzenia. Kompleksowe i synergistycznie działająca formuła reguluje gospodarkę węglowodanową poprzez stabilizację poziomu glikemii we krwi.
 
Kwas gymnemowy zawarty w Gymnema Sylvestre wywołuje homeostazę glukozy krwi, podnosi aktywność enzymów biorących udział w spalaniu cukrów na drodze zależnej od insuliny, koryguje zmiany metaboliczne w wątrobie, nerkach i mięśniach wywołane przez cukier, a także sprzyja regeneracji wysp Langerhansa i podnosi poziom krążącej we krwi insuliny.
 
Liście Morwy białej zawierają substancje hamujące działanie enzymów, które odpowiadają za rozkład węglowodanów. Ograniczenie metabolizmu cukrów złożonych w glukozę powoduje, że węglowodany nie są rozkładane tylko wydalane z organizmu. Dzięki temu łatwiej można regulować poziom cukru we krwi.
 
Cynamon dzięki substancjom zawartym w korze cynamonowca wpływa na wzrost aktywności insuliny i obniżenie poziomu cukru we krwi. Jednocześnie cynamon, poprzez zwiększenie wydzielania soków żołądkowych poprawia trawienie.
 
WARTOŚĆ ODŻYWCZA:

Wartość odżywcza1 kapsułka2 kapsułki% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA
Cynamon (Cinnamonum cassia) (kora)250 mg500 mg*
Gymnema Sylvestre (liść)250 mg500 mg*
Morwa biała (Morus Alba) (liść)250 mg500 mg*

Masa netto: 102g.

Specyfikacja
SkładnikiCynamon, Gymnema Sylvestre, Morwa biała, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.
Sposób użyciaJedna kapsułka 30 min. przed dwoma największymi posiłkami w ciągu dnia.
OstrzeżeniaNie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.