Szukaj

Witamina B6 (P-5-P) 25 mg Aliness

Producent: Aliness
27,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Witamina B6 działanie:pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny.przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zawartość opakowania: 100 vege tabletek

Specyfikacja
SkładnikiWitamina B6 (piridoksalo-5-fosforan P-5-P), substancja wypełniająca: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.
Sposób użyciaZalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 tabletka w trakcie posiłku.
OstrzeżeniaProdukt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
PrzechowywanieWarunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.