Szukaj

Witaminy Franciszkańskie D3 - Calcium - K2

49,00 zł
i h
Wyślij do
*
*
Sposób wysyłki
Nazwa
Przybliżony czas
Cena
Brak opcji wysyłki

Suplement diety

Preparat zawiera cytrynian wapnia (źródło wapnia), witaminę K2 i witaminę D3.

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.
Witamina K2 odgrywa ważną rolę w utrzymaniu kości w dobrym stanie, ponieważ wiąże wapń w matrycy kostnej i tym samym wzmacnia kości.
Witamina D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu oraz wykorzystywaniu wapnia i fosforu.

Masa netto: 36 g (60 kapsułek x 0,6 g)
 

Dodatkowe informacje

  • Składniki:

    Cytrynian wapnia (źródło wapnia), menachinon-7, menachinon-6 (witamina K2), cholekalcyferol (witamina D3), stearynian wapnia i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające).

  • Sposób użycia:

    2 kapsułki raz dziennie najlepiej rano lub wieczorem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. W okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przewlekłym stosowaniu leków stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem. Produkt zaleca się spożywać po posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. 2 kapsułki zapewniają deklarowane korzyści dla zdrowia.

  • Przechowywanie:

    Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25ºC, chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.